en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 
Hakkımızda
1530
 

HAKKIMIZDA

 
 
enable
skins/aquaBlue/skin.css
boschmuzik|https://youtu.be/9jE6_UwPCoQ
true
true
50
0
bottom
false

 1992 yılında 3 kardeş beraber Renault özel servis olarak atıldığımız otomotiv sektöründe 2002 yılında gelişen teknoloji neticesinde Bosch otomotiv araç yedek parça üretici ekipman firmasını kendimize partner olarak seçtik. 

Hedeflerimizden bir an olsun şaşmadan 19 yıldır sektörde liderlik, en iyi kalite en uygun fiyat politikamız teknolojiye olan hassaslığımız ile yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Vizyon:

Bayraktar Otomotiv olarak sürekli gelişimi, yenilikçiliği ve değişimi benimsemiş, müşteri memnuniyetini yükselterek kurumsal yapısıyla; çevresine güven veren öncü bir hizmet şirketi olmaktır.


Misyon:

Temsil ettiğimiz markanın gücünü, en kaliteli şekilde, en cazip koşullarla hizmet veren; içimizde barındırdığımız şeffaflık, dürüstlük ve çalışma azmiyle birleştirerek, sektördeki hizmet anlayışını şekillendiren, koşulsuz müşteri mutluluğunu sağlamak için her zaman standartların üzerinde hizmet sunmaktır.Kalite Politikamız:

Öncelikli olarak müşteri memnuniyetini sağlayarak sadık müşteri portföyü oluşturmak, çalışanların haklarını koruyan bir çalışma sistemi yaratmak. Hizmetlerimizi kalite standartlarımızın üzerine çıkartmak. Kaliteli hizmet yapısı ile siz değerli müşterilerinin beğenisini kazanmaktır.

Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmak için sizleri bayraktar bosch car servisimize bekliyoruz.